Obudz Moc

Sesje masażu holistycznego podczas wyjazdu OBUDZ I POCZUJ SWOJA MOC z Gosia i Ewa

9-12 Maj, Mieta

Czesc!

Mam na imie Paulina i bardzo ciesze sie, ze niedlugo sie spotkamy! Na codzien mieszkam i pracuje w dwoch krajach jednoczescie: Szwajcarii i Francji. Moja intencja jest, aby nasze sesje masazu holistycznego byly dla Ciebie przestrzenia do rozluznienia i puszczenia napiec, aby byly transformacyjna praca z uwalnianiem emocji przez dotyk i furtka do glebszego samopoznania.

Lacze wiele form pracy z cialem i emocjami. Niezaleznie od zastosowanej techniki, zasadnicza czescia naszej sesji jest jakosc uwaznego i troskiwego dotyku, uwagi i obecnosci.

Tutaj mozesz poczytac wiecej: 

 

Wybierz swoja sesje:

Harmonic Being

Polaczenie masazu tajskiego, osteopatii i terapii czaszkowo-krzyżowej

holistic programme

Sesję Harmonic Being przyjmujesz w wygodnym ubraniu na macie. Doświadczysz akupresury, rozciągania przypominającego pozycje jogi, refleksologii połączonej z ruchami osteopatycznymi oraz uzdrawiania energetycznego terapii czaszkowo-krzyżowej. Używam dłoni, kciuków, przedramion, kolan i stóp do otwierania linii energetycznych.

Uziemiający i uważny dotyk, troska i obecność oddechu są zaproszeniem do empatycznej komunikacji z Twoim ciałem.

Chi Nei Tsang

Masaz brzucha na uwalnianie emocji

Chi Nei Tsang to starożytny taoistyczny masaż brzucha oparty na chińskiej teorii 5 elementów. „Chi” odnosi się do energii lub siły życiowej, podczas gdy „Nei Tsang” odnosi się do narządów wewnętrznych.

Według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej brzuch uważany jest za najpotężniejszy i najważniejszy ośrodek energetyczny organizmu.

Uważa się, że Twoje narządy przechowują emocje. Wszystkie emocje, których nie da się wyrazić ani strawić, gromadzą się w narządach wewnętrznych i mogą objawiać się problemami trawiennymi i uczuciem dyskomfortu. Delikatny, ale głęboki masaż brzucha pomaga uwolnić zastój energii i stłumione emocje, przywracając organizm do stanu homeostazy.

Rebozo

Mexican healing for women 

Rebozo to tradycyjny meksykański szal, który oprócz tego, że jest elementem ubioru, służy także do zapewnienia komfortu poprzez kołysanie i otulanie kobiecego ciała. Nie tylko w czasie ciąży, porodu i połogu, ale da kazdej kobiety ktora jest w procesie jakiejs zyciowej zmiany badz transformacji.

Rytuał otulania znany jest w różnych krajach świata dzięki domowym położnym i doulom. Rytuał ten
wywodzi się zresztą ze starożytnej tradycji, która występowała w różnych odsłonach – w Meksyku i
wśród ludów słowiańskich, i polegała na zakończeniu akcji porodowej.

Masaz ciala olejem, Delikatnie kołysząc i otulając Cię, rytuał rebozo uspokaja i prowadzi z powrotem do ciała, pozwala uwolnic glebokie napiecia z bioder i miednicy. Intencją jest, abyś doświadczyła poczucia uziemienia, przywracając poczucie SIEBIE.

Zapraszam Cie na sesje w nastepujacych godzinach:

– Piatek popoludniu

– Sobota po sniadanku 

75 minut | 220 zl

Mozliwa jest platnosc gotowka badz przelewem na konto zagraniczne